Eleni MAVROU : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-04-2003 / 30-04-2004 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Obserwatorka
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członkini

Partie krajowe 

  • 17-04-2003 / 30-04-2004 : Anorthotiko Komma Ergazomenou Laou - Aristera - Nees Dinameis (Cypr)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Anorthotiko Komma Ergazomenou Laou - Aristera - Nees Dinameis (Cypr)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

Obserwatorka 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu