Enrique MONSONÍS DOMINGO : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 26-03-2003 / 21-05-2003 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek
  • 22-05-2003 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 26-03-2003 / 19-07-2004 : Unió Valenciana (Hiszpania)

Deputowani 

  • 02-06-2003 / 19-07-2004 : Komisja Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki
  • 05-06-2003 / 19-07-2004 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Ameryki Środkowej i Meksykiem
  • 20-11-2003 / 21-04-2004 : Tymczasowa Komisja do Spraw Zwiększenia Bezpieczeństwa na Morzu

all-activities 

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133