Kestutis KUZMICKAS : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 28-04-2003 / 30-04-2004 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 28-04-2003 / 30-04-2004 : Naujoji sąjunga (socialliberalai) (Litwa)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Naujoji sąjunga (socialliberalai) (Litwa)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

Obserwator 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów