Piotr GADZINOWSKI : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Polska)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Polska)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Rozwoju i Współpracy
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Petycji

Obserwator 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Rozwoju i Współpracy
  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Petycji

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu