Andrzej Zbigniew LEPPER
  • Andrzej Zbigniew
    LEPPER
  • Polska
  • Data urodzenia: 13 czerwca 1954, Stowęcinie

Grupy polityczne

  • 23.04.2003 / 30.04.2004 : Niezrzeszeni - Obserwator
  • 01.05.2004 / 19.07.2004 : Niezrzeszeni - Członek

Partie krajowe

  • 01.05.2004 / 19.07.2004 : Samoobrona RP (Polska)

Członek

  • 03.05.2004 / 19.07.2004 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Obserwator

  • 03.07.2003 / 30.04.2004 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Działalność parlamentarna podczas sesji plenarnej – 5. kadencja

Wystąpienie(-a) na posiedzeniu plenarnym

2

Przedstawienie nowych członków rozszerzonej Komisji Europejskiej przez jej Przewodniczącego

05-05-2004 P5_CRE-REV(2004)05-05(1)

Europejski model ekonomiczno-społeczny

04-05-2004 P5_CRE-REV(2004)05-04(8)