Stanisław ŁYŻWIŃSKI : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Niezrzeszeni
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Samoobrona RP (Polska)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Samoobrona RP (Polska)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Gospodarcza i Walutowa

Obserwator 

  • 03-07-2003 / 30-04-2004 : Komisja Gospodarcza i Walutowa