Diego de los SANTOS LÓPEZ : Trzecia kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 30-07-1990 / 24-09-1992 : Grupa Tecza w Parlamencie Europejskim - Członek
  • 25-09-1992 / 18-07-1994 : Grupa Tecza w Parlamencie Europejskim - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 30-07-1990 / 18-07-1994 : Partido Andalucista (Hiszpania)

Deputowani 

  • 12-10-1990 / 14-01-1992 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 19-11-1990 / 14-01-1992 : Delegacja ds. stosunków ze Zwiazkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej WE-Turcja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Turcja