András GYÜRK : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség-Kereszténydemokrata Néppárt (Węgry)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Półwyspu Arabskiego
  • 19-01-2017 ... : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-07-2014 / 27-06-2016 : Delegacja do Komisji Parlamentarnej Partnerstwa UE-Armenia, do Komisji Współpracy Parlamentarnej UE-Azerbejdżan oraz do Komisji Parlamentarnej Stowarzyszenia UE-Gruzja
  • 14-07-2014 / 27-06-2016 : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Euronest
  • 28-06-2016 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Ameryki Środkowej
  • 28-06-2016 ... : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 19-01-2017 / 13-09-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-09-2017 ... : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów

Kontakt