Jenő Vilmos MANNINGER : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 18-04-2003 / 30-04-2004 : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség (Węgry)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Fidesz-Magyar Polgári Szövetség (Węgry)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

Obserwator 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu