Liene LIEPIŅA : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 19-03-2009 / 13-07-2009 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 19-03-2009 / 13-07-2009 : Jaunais laiks (Łotwa)

Deputowani 

  • 01-04-2009 / 13-07-2009 : Komisja Budżetowa
  • 01-04-2009 / 13-07-2009 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 01-04-2009 / 13-07-2009 : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego

Zastępstwo 

  • 30-03-2009 / 13-07-2009 : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 30-03-2009 / 13-07-2009 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 30-03-2009 / 13-07-2009 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Kazachstan, UE-Kirgistan i UE-Uzbekistan oraz do spraw stosunków z Tadżykistanem, Turkmenistanem i Mongolią

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.