George William VELLA : Piąta kadencja Parlamentu 

Członek 

  • 09-05-2003 / 30-04-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Członek 

  • 09-05-2003 / 30-04-2004 : Partit Laburista (Malta)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Partit Laburista (Malta)

Członek 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

Obserwator 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu