George William VELLA
  • George William
    VELLA
  • Malta
  • Data urodzenia: 24 kwietnia 1942, Zejtun

Grupy polityczne

  • 09.05.2003 / 30.04.2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Obserwator
  • 01.05.2004 / 19.07.2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe

  • 01.05.2004 / 19.07.2004 : Partit Laburista (Malta)

Członek

  • 03.05.2004 / 19.07.2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

Obserwator

  • 15.05.2003 / 30.04.2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów

Działalność parlamentarna podczas sesji plenarnej – 5. kadencja

Wystąpienie(-a) na posiedzeniu plenarnym

1

Europejski model ekonomiczno-społeczny

04-05-2004 P5_CRE-REV(2004)05-04(8)