Pascal ARIMONT : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Christlich Soziale Partei (Belgia)

Wiceprzewodniczący 

  • 23-01-2017 ... : Komisja Rozwoju Regionalnego

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Ameryki Środkowej
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do Europejsko-Latynoamerykańskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 19-01-2017 / 22-01-2017 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 14-09-2017 ... : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Australią i Nową Zelandią
  • 19-01-2017 / 13-09-2017 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 19-01-2017 / 13-09-2017 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 08-02-2018 / 12-12-2018 : Komisja Specjalna ds. Unijnej Procedury Wydawania Zezwoleń na Dopuszczenie Pestycydów do Obrotu

Kontakt