Giorgio CALÒ : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 03-09-2003 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 03-09-2003 / 19-07-2004 : Italia dei Valori - Lista Di Pietro (Włochy)

Deputowani 

  • 22-09-2003 / 19-07-2004 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 22-09-2003 / 19-07-2004 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Ameryki Południowej i MERCOSUR-em

Zastępstwo 

  • 08-09-2003 / 19-07-2004 : Komisja Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133