Eleni THEOCHAROUS : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 07-03-2016 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członkini
  • 08-03-2016 / 08-03-2016 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini
  • 09-03-2016 / 12-12-2016 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium
  • 13-12-2016 / 15-01-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium
  • 16-01-2017 / 08-02-2017 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 09-02-2017 / 07-01-2018 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium
  • 08-01-2018 / 03-07-2018 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium
  • 04-07-2018 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członkini prezydium

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 / 25-11-2015 : Democratic Rally (Cypr)
  • 26-11-2015 ... : Independent (Cypr)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 08-03-2016 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Petycji
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Turcja
  • 09-03-2016 / 18-01-2017 : Komisja Rozwoju
  • 19-01-2017 ... : Komisja Rozwoju
  • 19-01-2017 ... : Komisja Petycji

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 05-10-2014 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 14-07-2014 / 30-09-2014 : Delegacja do Parlamentarnego Komitetu Stabilizacji i Stowarzyszenia UE-Serbia
  • 01-10-2014 / 07-03-2016 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 06-10-2014 / 07-03-2016 : Komisja Rozwoju
  • 09-03-2016 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 10-05-2016 ... : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Zagranicznych

Kontakt