George VARNAVA : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 17-11-2003 / 30-04-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 17-11-2003 / 30-04-2004 : Kinima Sosialdimokraton (Cypr)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Kinima Sosialdimokraton (Cypr)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Spraw Zagranicznych, Praw Człowieka, Wspólnego Bezpieczeństwa i Polityki Obronnej

Obserwator 

  • 03-12-2003 / 30-04-2004 : Tymczasowa Komisja do Spraw Zwiększenia Bezpieczeństwa na Morzu
  • 18-12-2003 / 30-04-2004 : Komisja Spraw Zagranicznych, Praw Człowieka, Wspólnego Bezpieczeństwa i Polityki Obronnej

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu