Maria del Carmen ORTIZ RIVAS : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 08-03-2004 / 31-03-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 08-03-2004 / 31-03-2004 : Partido Socialista Obrero Español (Hiszpania)

Deputowani 

  • 11-03-2004 / 31-03-2004 : Komisja Budżetowa
  • 11-03-2004 / 31-03-2004 : Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową

Zastępstwo 

  • 09-03-2004 / 31-03-2004 : Komisja Gospodarcza i Walutowa