Meropi KALDI : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-03-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 24-03-2004 / 19-07-2004 : Nea Dimokratia (Grecja)

Deputowani 

  • 29-03-2004 / 19-07-2004 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
  • 01-04-2004 / 19-07-2004 : Delegacja do spraw stosunków ze Szwajcarią, Islandią i Norwegią
  • 01-04-2004 / 19-07-2004 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Ukraina i UE-Mołdawia oraz delegacja do spraw stosunków z Białorusią

Zastępstwo 

  • 29-03-2004 / 19-07-2004 : Komisja Przemysłu, Handlu Zewnętrznego, Badań Naukowych i Energii
  • 30-03-2004 / 21-04-2004 : Tymczasowa Komisja do Spraw Zwiększenia Bezpieczeństwa na Morzu