Silva GOLDE : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 24-03-2004 / 30-04-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Obserwatorka
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 24-03-2004 / 30-04-2004 : Tautas partija (Łotwa)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Tautas partija (Łotwa)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Spraw Zagranicznych, Praw Człowieka, Wspólnego Bezpieczeństwa i Polityki Obronnej

Obserwatorka 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Komisja Spraw Zagranicznych, Praw Człowieka, Wspólnego Bezpieczeństwa i Polityki Obronnej