Cristina SORIANO GIL : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 02-04-2004 / 19-07-2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów - Członkini

Partie krajowe 

  • 02-04-2004 / 19-07-2004 : Partido Socialista Obrero Español (Hiszpania)

Wiceprzewodnicząca 

  • 13-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

Deputowani 

  • 19-04-2004 / 12-05-2004 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
  • 19-04-2004 / 19-07-2004 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 19-04-2004 / 19-07-2004 : Delegacja do spraw stosunków z Kanadą

Zastępstwo 

  • 19-04-2004 / 19-07-2004 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów