José VILA ABELLÓ : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 02-04-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 02-04-2004 / 19-07-2004 : Partido Popular (Hiszpania)

Deputowani 

  • 19-04-2004 / 19-07-2004 : Komisja Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki
  • 19-04-2004 / 19-07-2004 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Ameryki Środkowej i Meksykiem

Zastępstwo 

  • 14-04-2004 / 19-07-2004 : Komisja Prawna i Rynku Wewnętrznego

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu