Jason AZZOPARDI : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 29-03-2004 / 30-04-2004 : null (Malta)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : null (Malta)

Deputowani 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Rybołówstwa
  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki

Obserwator 

  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Komisja Rybołówstwa
  • 19-04-2004 / 30-04-2004 : Komisja Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu