Lydia SCHENARDI : Szósta kadencja Parlamentu 

Członkini 

  • 20-07-2004 / 14-01-2007 : Niezrzeszeni
  • 15-01-2007 / 13-11-2007 : Grupa Tożsamość, Tradycja i Suwerenność - Członkini
  • 14-11-2007 / 13-07-2009 : Niezrzeszeni

Członkini 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Front national (Francja)

Członkini 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maghrebu i Unią Maghrebu Arabskiego (w tym z Libią)
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maghrebu i Unią Maghrebu Arabskiego (w tym z Libią)

Zastępstwo 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 15-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z Indiami

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia pisemne (do dnia 16 stycznia 2017 r.) 
**Od dnia 16 stycznia 2017 r. instrument ten nie istnieje.** Oświadczenie pisemne stanowiło inicjatywę w sprawie wchodzącej w zakres kompetencji UE. Inni posłowie mogli złożyć pod nim podpis w okresie trzech miesięcy.

Oświadczenie pisemne w sprawie walki z używaniem marihuany  
- P6_DCL(2005)0029 - LAPSED  
Lydia SCHENARDI  
Oświadczenie pisemne w sprawie praw osób niepełnosprawnych  
- P6_DCL(2004)0054 - LAPSED  
Lydia SCHENARDI , Marine LE PEN  
Oświadczenie pisemne w sprawie ochrony dzieci i prawa rodzinnego  
- P6_DCL(2004)0052 - LAPSED  
Lydia SCHENARDI , Marine LE PEN  

Lista obecności 
This attendance record is an extract from the Minutes of plenary sittings of the 6th parliamentary term. The information therein is supplied for information purposes only and covers the Member's term of office in the European Parliament. It is raw data and does not include corrections for justified absence because of illness, maternal/paternal leave, authorised parliamentary delegation business etc.