Vural ÖGER : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Niemcy)

Deputowani 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 15-09-2004 / 12-10-2004 : Delegacja do spraw stosunków z Półwyspem Koreańskim
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Turcja
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Handlu Międzynarodowego

Zastępstwo 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Transportu i Turystyki
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Kazachstan, UE-Kirgistan i UE-Uzbekistan oraz do spraw stosunków z Tadżykistanem, Turkmenistanem i Mongolią
  • 13-10-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Półwyspem Koreańskim
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Transportu i Turystyki
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Transportu i Turystyki
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z Półwyspem Koreańskim

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Opinia(-e) jako sprawozdawca 
Komisje mogą sporządzać opinie w sprawie sprawozdania komisji przedmiotowo właściwej, które dotyczą elementów wchodzących w zakres odpowiedzialności danej komisji. Sprawozdawcy sporządzający takie opinie odpowiadają również za opracowanie poprawek kompromisowych oraz za negocjacje z kontrsprawozdawcami. Artykuł 53 i 54, załącznik V

OPINIA w sprawie stosunków handlowych i gospodarczych z Chinami  
- AFET_AD(2008)412236 -  
-
AFET 

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia pisemne (do dnia 16 stycznia 2017 r.) 
**Od dnia 16 stycznia 2017 r. instrument ten nie istnieje.** Oświadczenie pisemne stanowiło inicjatywę w sprawie wchodzącej w zakres kompetencji UE. Inni posłowie mogli złożyć pod nim podpis w okresie trzech miesięcy.

Oświadczenie pisemne w sprawie propozycji utworzenia Unii Śródziemnomorskiej  
- P6_DCL(2008)0019 - Wygasła  
Vural ÖGER , Kader ARIF , Marco CAPPATO , Jelko KACIN  
Data otwarcia : 10-03-2008
Termin : 19-06-2008
Liczba sygnatariuszy : 86 - 19-06-2008
Oświadczenie pisemne w sprawie propozycji dotyczącej powołania komitetu mędrców  
- P6_DCL(2007)0113 - Wygasła  
Jo LEINEN , Vural ÖGER , Marek SIWIEC  
Data otwarcia : 10-12-2007
Termin : 26-03-2008
Liczba sygnatariuszy : 45 - 27-03-2008

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.