Tobias PFLÜGER : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-2004 / 04-10-2006 : Partei des Demokratischen Sozialismus (Niemcy)
  • 05-10-2006 / 10-02-2008 : Linkspartei.PDS (Niemcy)
  • 11-02-2008 / 13-07-2009 : DIE LINKE. (Niemcy)

Wiceprzewodniczący 

  • 20-09-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z państwami rejonu Zatoki Perskiej, w tym z Jemenem
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z państwami rejonu Zatoki Perskiej, w tym z Jemenem

Deputowani 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 15-09-2004 / 19-09-2004 : Delegacja do spraw stosunków z państwami rejonu Zatoki Perskiej, w tym z Jemenem
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków ze Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków ze Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO

Zastępstwo 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 15-09-2004 / 14-03-2007 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Chorwacja
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rozwoju
  • 15-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z Iranem

all-activities 

Opinia(-e) jako sprawozdawca 
Komisje mogą sporządzać opinie w sprawie sprawozdania komisji przedmiotowo właściwej, które dotyczą elementów wchodzących w zakres odpowiedzialności danej komisji. Sprawozdawcy sporządzający takie opinie odpowiadają również za opracowanie poprawek kompromisowych oraz za negocjacje z kontrsprawozdawcami. Artykuł 53 i 54, załącznik V

OPINIA w sprawie strategii rozwoju dla Afryki  
- AFET_AD(2005)364665 -  
-
AFET 

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia pisemne (do dnia 16 stycznia 2017 r.) 
**Od dnia 16 stycznia 2017 r. instrument ten nie istnieje.** Oświadczenie pisemne stanowiło inicjatywę w sprawie wchodzącej w zakres kompetencji UE. Inni posłowie mogli złożyć pod nim podpis w okresie trzech miesięcy.

Oświadczenie pisemne w sprawie budowy na terytorium Republiki Czeskiej stacji radarowej na potrzeby bazy rakietowej USA  
- P6_DCL(2007)0019 - Wygasła  
Daniel STROŽ , Athanasios PAFILIS , Tobias PFLÜGER  
Data otwarcia : 12-02-2007
Termin : 14-05-2007
Liczba sygnatariuszy : 43 - 14-05-2007
Oświadczenie pisemne w sprawie upamiętnienia 60. rocznicy bombardowania Hiroszimy i Nagasaki  
- P6_DCL(2005)0031 - Wygasła  
Gisela KALLENBACH , Jill EVANS , Tobias PFLÜGER , Jean-Luc DEHAENE , Ana GOMES  
Data otwarcia : 23-05-2005
Termin : 23-08-2005
Liczba sygnatariuszy : 79 - 23-08-2005

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.