Ryszard CZARNECKI : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 07-07-2014 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek
  • 08-07-2014 / 28-02-2018 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 01-03-2018 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Prawo i Sprawiedliwość (Polska)

Wiceprzewodniczący 

  • 01-07-2014 / 17-01-2017 : Parlament Europejski
  • 18-01-2017 / 06-02-2018 : Parlament Europejski

Wiceprzewodniczący 

  • 04-09-2014 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Euronest

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 17-09-2014 : Komisja Budżetowa
  • 01-07-2014 / 16-01-2017 : Prezydium
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 14-07-2014 / 03-09-2014 : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Euronest
  • 14-07-2014 / 16-09-2014 : Delegacja do Komisji Parlamentarnej Partnerstwa UE-Armenia, do Komisji Współpracy Parlamentarnej UE-Azerbejdżan oraz do Komisji Parlamentarnej Stowarzyszenia UE-Gruzja
  • 17-09-2014 ... : Delegacja do Komisji Parlamentarnej Stowarzyszenia UE-Ukraina
  • 18-01-2017 / 06-02-2018 : Prezydium
  • 19-01-2017 ... : Komisja Kontroli Budżetowej

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 08-10-2014 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do Komisji Współpracy Parlamentarnej UE-Kazachstan, UE-Kirgistan, UE-Uzbekistan i UE-Tadżykistan oraz do spraw Stosunków z Turkmenistanem i Mongolią
  • 01-06-2016 / 16-06-2016 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Zagranicznych

Kontakt