Jim ALLISTER : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 20-07-2004 / 27-03-2007 : Democratic Unionist Party (Northern Ireland) (Wielka Brytania)
  • 28-03-2007 / 17-12-2007 : Independent (Wielka Brytania)
  • 18-12-2007 / 13-07-2009 : Traditional Unionist (Wielka Brytania)

Deputowani 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Rybołówstwa
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegacja do Wspólnego Zgromadzenia Parlamentarnego AKP-UE
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rybołówstwa
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rybołówstwa
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Spraw Konstytucyjnych

Zastępstwo 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Handlu Zagranicznego
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia pisemne (do dnia 16 stycznia 2017 r.) 
**Od dnia 16 stycznia 2017 r. instrument ten nie istnieje.** Oświadczenie pisemne stanowiło inicjatywę w sprawie wchodzącej w zakres kompetencji UE. Inni posłowie mogli złożyć pod nim podpis w okresie trzech miesięcy.

Oświadczenie pisemne w sprawie walk psów w UE  
- P6_DCL(2007)0086 - Wygasła  
Jim ALLISTER , Neil PARISH , Mairead McGUINNESS , James NICHOLSON , Ville ITÄLÄ  
Data otwarcia : 10-10-2007
Termin : 24-01-2008
Liczba sygnatariuszy : 117 - 17-01-2008
Oświadczenie pisemne w sprawie praw kobiet w Arabii Saudyjskiej  
- P6_DCL(2006)0018 - Wygasła  
Roger HELMER , Ashley MOTE , Jim ALLISTER , Anna ZÁBORSKÁ  
Data otwarcia : 30-03-2006
Termin : 30-06-2006
Liczba sygnatariuszy : 39 - 30-06-2006
Oświadczenie pisemne w sprawie międzynarodowych terrorystów ("the Columbia 3"- 'Kolumbijska Trójka')  
- P6_DCL(2005)0047 - Wygasła  
Jim ALLISTER  
Data otwarcia : 19-09-2005
Termin : 19-12-2005
Liczba sygnatariuszy : 9 - 19-12-2005

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.