Pia Elda LOCATELLI : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim - Członkini

Partie krajowe 

  • 20-07-2004 / 17-02-2005 : Uniti nell'Ulivo (Włochy)
  • 18-02-2005 / 10-02-2008 : Socialisti democratici italiani (Włochy)
  • 11-02-2008 / 13-07-2009 : Partito Socialista (Włochy)

Przewodnicząca 

  • 23-10-2008 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków ze Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO

Deputowani 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Iranem
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z Iranem
  • 03-09-2008 / 22-10-2008 : Delegacja do spraw stosunków ze Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO
  • 23-10-2008 / 13-07-2009 : Konferencja Przewodniczących Delegacji

Zastępstwo 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Handlu Międzynarodowego
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Sprawozdanie(-a) jako sprawozdawca 
Sprawozdawcę wyznacza właściwa komisja parlamentarna. Opracowuje on sprawozdanie na temat wniosków o charakterze ustawodawczym lub budżetowym bądź na inne tematy. Podczas prac nad sprawozdaniem sprawozdawca może zasięgać opinii ekspertów i zainteresowanych stron. Sprawozdawcy odpowiadają również za opracowywanie poprawek kompromisowych oraz za negocjacje z kontrsprawozdawcami. Sprawozdania przyjęte na szczeblu komisji są rozpatrywane i poddawane pod głosowanie podczas sesji plenarnej. Artykuł 52a

Opinia(-e) jako sprawozdawca 
Komisje mogą sporządzać opinie w sprawie sprawozdania komisji przedmiotowo właściwej, które dotyczą elementów wchodzących w zakres odpowiedzialności danej komisji. Sprawozdawcy sporządzający takie opinie odpowiadają również za opracowanie poprawek kompromisowych oraz za negocjacje z kontrsprawozdawcami. Artykuł 53 i 54, załącznik V

OPINIA w sprawie białej księgi na temat sportu  
- FEMM_AD(2008)400386 -  
-
FEMM 

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia pisemne (do dnia 16 stycznia 2017 r.) 
**Od dnia 16 stycznia 2017 r. instrument ten nie istnieje.** Oświadczenie pisemne stanowiło inicjatywę w sprawie wchodzącej w zakres kompetencji UE. Inni posłowie mogli złożyć pod nim podpis w okresie trzech miesięcy.

Oświadczenie pisemne w sprawie możliwości przekazywania zwierząt domowych pod opiekę osób starszych i samotnych oraz w sprawie konieczności zwiększenia liczby kontroli w akredytowanych schroniskach dla zwierząt  
- P6_DCL(2009)0023 - Wygasła  
Iva ZANICCHI , Cristiana MUSCARDINI , Amalia SARTORI , Pia Elda LOCATELLI  
Data otwarcia : 18-02-2009
Termin : 07-05-2009
Liczba sygnatariuszy : 45 - 08-05-2009
Oświadczenie pisemne w sprawie racjonalizacji zużycia wody  
- P6_DCL(2007)0045 - Wygasła  
Nikolaos VAKALIS , Jorgo CHATZIMARKAKIS , David HAMMERSTEIN , Pia Elda LOCATELLI  
Data otwarcia : 23-04-2007
Termin : 06-09-2007
Liczba sygnatariuszy : 230 - 06-09-2007
Oświadczenie pisemne w sprawie rozciągnięcia na wszystkich mieszkańców Europy, również tych nielegalnie wjeżdżających i przebywających na jej terytorium, podstawowej opieki zdrowotnej  
- P6_DCL(2006)0002 - Wygasła  
Vittorio AGNOLETTO , Giovanni BERLINGUER , Patrizia TOIA , Pier Antonio PANZERI , Pia Elda LOCATELLI  
Data otwarcia : 16-01-2006
Termin : 16-04-2006
Liczba sygnatariuszy : 89 - 16-04-2006

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.