Giovanni RIVERA : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 25-05-2005 / 13-07-2009 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 25-05-2005 / 14-02-2008 : Uniti nell'Ulivo (Włochy)
  • 15-02-2008 / 10-03-2008 : Movimento Civico Federativo Popolare (Włochy)
  • 11-03-2008 / 13-07-2009 : Uniti nell'Ulivo (Włochy)

Deputowani 

  • 22-06-2005 / 14-01-2007 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 29-09-2005 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Palestyńską Radą Legislacyjną
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z Palestyńską Radą Legislacyjną

Zastępstwo 

  • 21-09-2005 / 14-01-2007 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia

all-activities 

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 143

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.