Daniela BURUIANĂ-APRODU : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Niezrzeszeni
  • 01-01-2007 / 14-01-2007 : Niezrzeszeni
  • 15-01-2007 / 13-11-2007 : Grupa Tożsamość, Tradycja i Suwerenność - Członkini
  • 14-11-2007 / 09-12-2007 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Partidul România Mare (Rumunia)
  • 01-01-2007 / 09-12-2007 : Partidul România Mare (Rumunia)

Deputowani 

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 31-01-2007 / 09-12-2007 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Chile

Zastępstwo 

  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Białorusią

Obserwatorka 

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.