Dumitru Gheorghe Mircea COȘEA : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Obserwator
  • 01-01-2007 / 11-03-2007 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członek
  • 12-03-2007 / 13-11-2007 : Grupa Tożsamość, Tradycja i Suwerenność - Członek
  • 14-11-2007 / 09-12-2007 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Partidul Naţional Liberal (Rumunia)
  • 01-01-2007 / 11-03-2007 : Partidul Naţional Liberal (Rumunia)
  • 12-03-2007 / 09-12-2007 : - (Rumunia)

Deputowani 

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 31-01-2007 / 09-12-2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maghrebu i Unią Maghrebu Arabskiego (w tym z Libią)

Zastępstwo 

  • 31-01-2007 / 11-03-2007 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową
  • 27-06-2007 / 09-12-2007 : Komisja Gospodarcza i Monetarna

Obserwator 

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.