Petre POPEANGĂ : Szósta kadencja Parlamentu 

Skarbnik 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Niezrzeszeni
  • 01-01-2007 / 14-01-2007 : Niezrzeszeni
  • 15-01-2007 / 11-11-2007 : Grupa Tożsamość, Tradycja i Suwerenność - Skarbnik
  • 12-11-2007 / 09-12-2007 : Niezrzeszeni

Członek 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Partidul România Mare (Rumunia)
  • 01-01-2007 / 09-12-2007 : Partidul România Mare (Rumunia)

Członek 

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Budżetowa
  • 31-01-2007 / 09-12-2007 : Komisja Budżetowa
  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Kanadą

Zastępstwo 

  • 31-01-2007 / 09-12-2007 : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 15-03-2007 / 17-04-2007 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Chile
  • 18-04-2007 / 09-12-2007 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maghrebu i Unią Maghrebu Arabskiego (w tym z Libią)

Obserwator 

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Komisja Budżetowa

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Lista obecności 
This attendance record is an extract from the Minutes of plenary sittings of the 6th parliamentary term. The information therein is supplied for information purposes only and covers the Member's term of office in the European Parliament. It is raw data and does not include corrections for justified absence because of illness, maternal/paternal leave, authorised parliamentary delegation business etc.