Ovidiu Ioan SILAGHI : Siódma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 04-09-2013 / 10-06-2014 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członek

Partie krajowe 

  • 04-09-2013 / 10-06-2014 : Partidul Naţional Liberal (Rumunia)

Deputowani 

  • 09-09-2013 / 10-06-2014 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 09-09-2013 / 10-06-2014 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Półwyspu Arabskiego

Zastępstwo 

  • 05-09-2013 / 10-06-2014 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 05-09-2013 / 10-06-2014 : Delegacja do spraw stosunków z Japonią

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Oświadczenia 

Oświadczenie majątkowe