Vasile DÎNCU : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim - Obserwator
  • 01-01-2007 / 09-12-2007 : Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Partidul Social Democrat (Rumunia)
  • 01-01-2007 / 09-12-2007 : Partidul Social Democrat (Rumunia)

Deputowani 

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 31-01-2007 / 09-12-2007 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Izraelem

Zastępstwo 

  • 31-01-2007 / 09-12-2007 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 15-03-2007 / 09-12-2007 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maszreku

Obserwator 

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Komisja Rozwoju Regionalnego

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.