Georgi BLIZNASHKI : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim - Obserwator
  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Coalition for Bulgaria (Bułgaria)
  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : Coalition for Bulgaria (Bułgaria)

Deputowani 

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 15-03-2007 / 05-06-2007 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Europy Południowo-Wschodniej

Zastępstwo 

  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 15-03-2007 / 05-06-2007 : Delegacja do spraw stosunków z Australią i Nową Zelandią

Obserwator 

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów

all-activities 

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 143

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.