Tchetin KAZAK : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Obserwator
  • 01-01-2007 / 26-02-2007 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członek
  • 27-02-2007 / 05-06-2007 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 26-09-2005 / 31-12-2006 : Movement for Rights and Freedoms (Bułgaria)
  • 01-01-2007 / 05-06-2007 : Movement for Rights and Freedoms (Bułgaria)

Deputowani 

  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 15-03-2007 / 05-06-2007 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Turcja

Zastępstwo 

  • 31-01-2007 / 05-06-2007 : Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych
  • 15-03-2007 / 05-06-2007 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Kazachstan, UE-Kirgistan i UE-Uzbekistan oraz do spraw stosunków z Tadżykistanem, Turkmenistanem i Mongolią

Obserwator 

  • 29-09-2005 / 31-12-2006 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.