Vasile PUȘCAȘ : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 09-03-2007 / 01-05-2007 : Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim - Członek

Partie krajowe 

  • 09-03-2007 / 01-05-2007 : Partidul Social Democrat (Rumunia)

Deputowani 

  • 23-04-2007 / 01-05-2007 : Komisja Budżetowa
  • 23-04-2007 / 01-05-2007 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Europy Południowo-Wschodniej

Zastępstwo 

  • 10-04-2007 / 01-05-2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  • 10-04-2007 / 01-05-2007 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Armenia, UE-Azerbejdżan i UE-Gruzja