Sorin FRUNZĂVERDE : Szósta kadencja Parlamentu 

Członek prezydium 

  • 10-12-2007 / 07-01-2008 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek
  • 08-01-2008 / 04-06-2008 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek prezydium

Członek 

  • 10-12-2007 / 07-04-2008 : Partidul Democrat (Rumunia)
  • 08-04-2008 / 04-06-2008 : Partidul Democrat-Liberal (Rumunia)

Wiceprzewodniczący 

  • 10-01-2008 / 04-06-2008 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony

Członek 

  • 12-12-2007 / 09-01-2008 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 13-12-2007 / 04-06-2008 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 18-12-2007 / 04-06-2008 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Europy Południowo-Wschodniej
  • 16-01-2008 / 04-06-2008 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Była Jugosłowiańska Republika Macedonii

Zastępstwo 

  • 12-12-2007 / 08-01-2008 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 18-12-2007 / 08-01-2008 : Delegacja do spraw stosunków z Japonią
  • 09-01-2008 / 04-06-2008 : Komisja Rozwoju

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Lista obecności 
This attendance record is an extract from the Minutes of plenary sittings of the 6th parliamentary term. The information therein is supplied for information purposes only and covers the Member's term of office in the European Parliament. It is raw data and does not include corrections for justified absence because of illness, maternal/paternal leave, authorised parliamentary delegation business etc.