Othmar KARAS : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 ... : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członek

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 ... : Österreichische Volkspartei (Austria)

Przewodniczący 

  • 13-10-2014 ... : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Rosja

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 14-07-2014 / 12-10-2014 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Rosja
  • 13-10-2014 ... : Konferencja Przewodniczących Delegacji
  • 12-02-2015 / 30-11-2015 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach
  • 02-12-2015 / 02-08-2016 : Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach (TAXE 2)
  • 24-06-2016 / 13-12-2017 : Komisja śledcza do zbadania zarzutów naruszenia prawa Unii i niewłaściwego administrowania w jego stosowaniu w odniesieniu do prania pieniędzy, unikania opodatkowania i uchylania się od opodatkowania
  • 19-01-2017 ... : Komisja Gospodarcza i Monetarna
  • 14-03-2018 ... : Komisja Specjalna ds. Przestępstw Finansowych, Uchylania się od Opodatkowania i Unikania Opodatkowania

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-01-2017 : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 14-07-2014 ... : Delegacja do spraw stosunków z Indiami
  • 03-09-2014 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 04-09-2014 / 18-01-2017 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 19-01-2017 ... : Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów
  • 19-01-2017 ... : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony
  • 05-12-2017 ... : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Kontakt