Robert HUE : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 31-07-2000 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 31-07-2000 : Parti communiste français (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 31-07-2000 : Komisja ds. Przemyslu, Handlu Zewnetrznego, Badan Naukowych i Energii
  • 29-09-1999 / 31-07-2000 : Delegacja ds. stosunków z Kanada

Zastępstwo 

  • 21-07-1999 / 31-07-2000 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia