Marie-Françoise GARAUD : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Niezrzeszeni

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : sans étiquette (Francja)

Deputowani 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Konferencja Przewodniczących
  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Rynku Wewnetrznego
  • 29-09-1999 / 14-01-2002 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej ds. Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG)
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Prawna i Rynku Wewnętrznego
  • 07-02-2002 / 30-04-2004 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Cypr

Zastępstwo 

  • 22-07-1999 / 16-09-1999 : Komisja Budzetowa
  • 16-11-2000 / 14-01-2002 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Wolności i Praw Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu