Isabelle CAULLERY : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 20-09-2000 : Grupa Unii na rzecz Europy Narodów - Skarbniczka
  • 21-09-2000 / 19-07-2004 : Grupa Unii na rzecz Europy Narodów - Członkini

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 20-01-2003 : Rassemblement pour la France (Francja)
  • 21-01-2003 / 19-07-2004 : Union pour un Mouvement Populaire (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 07-02-2002 / 19-07-2004 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Ukraina i UE-Mołdawia oraz delegacja do spraw stosunków z Białorusią

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 03-10-1999 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 30-09-1999 / 14-01-2002 : Delegacje do komisji wspólpracy parlamentarnej i delegacje ds. stosunków z Ukraina, Bialorusia i Moldawia
  • 04-10-1999 / 12-03-2000 : Komisja ds. gospodarczych i walutowych
  • 13-03-2000 / 14-01-2002 : Komisja ds. Kontroli Budzetu
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Rozwoju i Współpracy

Zastępstwo 

  • 21-07-1999 / 04-10-1999 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 04-10-1999 / 28-02-2000 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 13-03-2000 / 14-01-2002 : Komisja ds. gospodarczych i walutowych
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Prawna i Rynku Wewnętrznego

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)