Florence KUNTZ : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 14-03-2001 : Grupa Unii na rzecz Europy Narodów - Członkini
  • 15-03-2001 / 19-07-2004 : Grupa na rzecz Europy Demokracji i Różnorodności - Członkini

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Rassemblement pour la France (Francja)

Wiceprzewodnicząca 

  • 22-07-1999 / 14-01-2002 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Rumunia

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 04-10-1999 : Komisja ds. Kobiet i Wyrównywania Szans
  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Komisja Budzetowa
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Kultury, Młodzieży, Edukacji, Mediów i Sportu
  • 07-02-2002 / 19-07-2004 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maghrebu i Arabską Unią Maghrebu

Zastępstwo 

  • 21-07-1999 / 14-03-2001 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 10-09-2001 / 14-01-2002 : Komisja ds. Konstytucyjnych
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Spraw Konstytucyjnych

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)