Koldo GOROSTIAGA ATXALANDABASO : Piąta kadencja Parlamentu 

Członek 

  • 21-07-1999 / 19-07-2004 : Niezrzeszeni

Członek 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Euskal Herritarrok (Hiszpania)

Członek 

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 22-07-1999 / 14-01-2002 : Komisja ds. Kobiet i Wyrównywania Szans
  • 29-09-1999 / 14-01-2002 : Delegacja ds. stosunków z panstwami Ameryki Srodkowej i Meksyku
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia
  • 07-02-2002 / 19-07-2004 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Ameryki Środkowej i Meksykiem
  • 20-11-2003 / 21-04-2004 : Tymczasowa Komisja do Spraw Zwiększenia Bezpieczeństwa na Morzu

Zastępstwo 

  • 22-07-1999 / 14-01-2002 : Komisja ds. Srodowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Ochrony Konsumentów
  • 17-01-2002 / 11-03-2003 : Komisja Ochrony Środowiska, Zdrowia i Ochrony Konsumentów
  • 12-03-2003 / 19-07-2004 : Komisja Rozwoju i Współpracy

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)