Paul Marie COÛTEAUX : Szósta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Grupa Niepodległość/Demokracja - Członek prezydium

Partie krajowe 

  • 20-07-2004 / 04-10-2005 : Mouvement pour la France (Francja)
  • 05-10-2005 / 13-07-2009 : Mouvement pour la France - Rassemblement pour l’Indépendance et la Souveraineté de la France (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 15-09-2004 / 13-03-2007 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maghrebu i Unią Maghrebu Arabskiego (w tym z Libią)
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Delegacja do Eurośródziemnomorskiego Zgromadzenia Parlamentarnego
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 14-03-2007 / 13-07-2009 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maghrebu i Unią Maghrebu Arabskiego (w tym z Libią)

Zastępstwo 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Komisja Rozwoju
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Komisja Rozwoju
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Komisja Rozwoju
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony

all-activities 

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)

Oświadczenia pisemne (do dnia 16 stycznia 2017 r.) 
**Od dnia 16 stycznia 2017 r. instrument ten nie istnieje.** Oświadczenie pisemne stanowiło inicjatywę w sprawie wchodzącej w zakres kompetencji UE. Inni posłowie mogli złożyć pod nim podpis w okresie trzech miesięcy.

Oświadczenie pisemne w sprawie uznania ludobójstwa Ormian jako wstępnego warunku otwarcia negocjacji z Turcją  
- P6_DCL(2004)0046 - Wygasła  
Paul Marie COÛTEAUX  
Data otwarcia : 10-11-2004
Termin : 10-02-2005
Liczba sygnatariuszy : 32 - 10-02-2005

Lista obecności 
Niniejsza lista obecności jest fragmentem protokołów posiedzeń plenarnych szóstej kadencji parlamentarnej. Znajdujące się tam informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i obejmują okres sprawowania mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Są to dane surowe i nie obejmują korekt z tytułu uzasadnionej nieobecności spowodowanej chorobą, urlopem macierzyńskim/ojcowskim, autoryzowaną działalnością delegacji parlamentarnych itp.