Arlette LAGUILLER : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Konfederacyjna Grupa Zjednoczonej Lewicy Europejskiej / Nordycka Zielona Lewica - Członkini

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 19-07-2004 : Lutte ouvrière (Francja)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 29-09-1999 / 09-05-2001 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Litwa
  • 17-01-2002 / 19-07-2004 : Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych

Zastępstwo 

  • 21-07-1999 / 14-01-2002 : Komisja ds. Rozwoju i Wspólpracy
  • 17-01-2002 / 24-04-2002 : Komisja Rozwoju i Współpracy
  • 25-04-2002 / 19-07-2004 : Komisja Kultury, Młodzieży, Edukacji, Mediów i Sportu

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

PROPOSITION DE RESOLUTION sur la peine de mort dans le monde et notamment sur le cas de Mumia Abu Jamal FR  
- B5-0274/1999  

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)