Massimo CACCIARI : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 26-05-2000 : Grupa Europejskiej Liberalno-Demokratycznej Partii Reform - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 26-05-2000 : I Democratici (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 26-05-2000 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia
  • 29-09-1999 / 26-05-2000 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia

Zastępstwo 

  • 21-07-1999 / 26-05-2000 : Komisja ds. Przemyslu, Handlu Zewnetrznego, Badan Naukowych i Energii

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu