Vittorio SGARBI : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 11-06-2001 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 11-06-2001 : Forza Italia (Włochy)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 11-06-2001 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
  • 06-10-1999 / 11-06-2001 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Slowenia

Zastępstwo 

  • 21-07-1999 / 11-06-2001 : Komisja ds. Swobód i Praw Obywatelskich, Sprawiedliwosci i Spraw Wewnetrznych
  • 08-10-1999 / 11-06-2001 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Malta

all-activities 

Projekt(-y) rezolucji 
Posłowie mogą składać indywidualne projekty rezolucji w sprawach wchodzących w zakres działalności UE. Projekty takie przekazuje się właściwej komisji celem rozpatrzenia. Artykuł 133

Pytanie(-a) parlamentarne 
Pytanie wymagające odpowiedzi ustnej i debaty może złożyć komisja, grupa polityczna lub grupa posłów w liczbie co najmniej 5 % całkowitej liczby posłów do Parlamentu. Adresatami są inne instytucje UE. Konferencja Przewodniczących decyduje o tym, czy i w jakiej kolejności pytania zostaną ujęte w końcowym projekcie porządku dziennego posiedzenia plenarnego. (art. 128 Regulaminu)