Fernando REIS : Piąta kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 20-07-1999 / 16-07-2000 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek

Partie krajowe 

  • 20-07-1999 / 16-07-2000 : Partido Social Democrata (Portugalia)

Deputowani 

  • 21-07-1999 / 16-07-2000 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia

Zastępstwo 

  • 21-07-1999 / 13-10-1999 : Komisja ds. Konstytucyjnych
  • 13-10-1999 / 16-07-2000 : Komisja ds. Przemyslu, Handlu Zewnetrznego, Badan Naukowych i Energii

all-activities 

Wkład do debat parlamentarnych 
Przemówienia wygłaszane podczas sesji plenarnej i oświadczenia pisemne dotyczące debat plenarnych. Art. 194art. 162 ust. 11 Regulaminu