Raffaele FITTO : Ósma kadencja Parlamentu 

Grupy polityczne 

  • 01-07-2014 / 18-05-2015 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) - Członek
  • 19-05-2015 / 20-05-2015 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek
  • 21-05-2015 / 12-12-2016 : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Członek prezydium
  • 13-12-2016 ... : Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy - Wiceprzewodniczący

Partie krajowe 

  • 01-07-2014 / 06-12-2015 : Forza Italia (Włochy)
  • 07-12-2015 ... : Conservatori e Riformisti (Włochy)

Deputowani 

  • 01-07-2014 / 23-06-2015 : Komisja Rozwoju Regionalnego
  • 14-07-2014 / 19-05-2015 : Delegacja do spraw stosunków z Japonią
  • 20-05-2015 / 18-01-2017 : Komisja Kontroli Budżetowej
  • 20-05-2015 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maghrebu i Unią Maghrebu Arabskiego
  • 20-05-2015 ... : Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Unii dla Śródziemnomorza
  • 19-01-2017 ... : Komisja Kontroli Budżetowej

Zastępstwo 

  • 01-07-2014 / 18-05-2015 : Komisja Spraw Konstytucyjnych
  • 14-07-2014 / 18-05-2015 : Delegacja do spraw stosunków z państwami Azji Południowo-Wschodniej i Stowarzyszeniem Państw Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN)
  • 20-05-2015 / 18-01-2017 : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 20-05-2015 / 18-01-2017 : Komisja Budżetowa
  • 20-05-2015 ... : Delegacja do spraw stosunków z państwami Maszreku
  • 19-01-2017 ... : Komisja Spraw Zagranicznych
  • 19-01-2017 ... : Komisja Rozwoju Regionalnego

Kontakt 

  • Bruxelles 

    Parlement européen
    Bât. Altiero Spinelli
    10E157
    60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
    B-1047 Bruxelles/Brussel
     
  • Strasbourg 

    Parlement européen
    Bât. Louise Weiss
    T10052
    1, avenue du Président Robert Schuman
    CS 91024
    F-67070 Strasbourg Cedex
     
  • Adres pocztowy 

    European Parliament
    Rue Wiertz
    Altiero Spinelli 10E157
    1047 Brussels
     
    Contact data: